AA Euro Group jest firmą specjalizującą się w rekrutacji managerów i wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Prężnie działamy w takich sektorach jak: przemysł, budownictwo, logistyka, finanse oraz IT.

Zapewniamy wybitny personel, aby mieć pewność, że wszystkie oczekiwania naszych klientów zostały spełnione.

Jesteśmy obecni na rynku europejskim od 2005 roku, a w Polsce od 2010 r. Posiadamy również oddziały w: Irlandii, Wielkiej Brytanii,  Rumunii i Chorwacji. Dzięki zasięgowi ogólnoeuropejskiemu potrafimy dotrzeć do kandydatów nieosiągalnych na polskim rynku. Współpracujemy z globalnymi przedsiębiorstwami dostarczając kompleksowe rozwiązania, które są niezbędne do realizacji wyznaczonych celów biznesowych.

Rekrutujemy pracowników i dostarczamy rozwiązania w zakresie pracy na terenie całej Europy.


AA Euro Group współpracuje z dużą liczbą firm z różnych sektorów, od przemysłu rolnego, spożywczego, budowlanego po górniczy. Jesteśmy wsparciem dla naszych klientów, a naszym celem jest spełnienie wszystkich wymagań, zgodnie z przekazaną przez naszych klientów specyfikacją dotyczącą poszukiwanego personelu. Dzięki obszernej bazie danych możemy starannie dopasować kwalifikacje, doświadczenie i umiejętności naszych kandydatów do specyficznych wymagań naszych klientów. Wszyscy potencjalni kandydaci biorą udział we wstępnych rozmowach kwalifikacyjnych z udziałem naszych rekruterów. Jesteśmy w stanie również zorganizować na życzenie klienta  rozmowę za pośrednictwem Skype z wybranym kandydatem

Rekrutacja na stanowiska stałe


AA Euro Group przeprowadza rekrutacje stałe pracowników na różne stanowiska z następujących sektorów: budowlanego, księgowości, finansów, inżynierii, IT, HR. Współpracujemy z organizacjami międzynarodowymi oraz skupiającymi się wokół MŚP na terenie Irlandii i całej Europy. Koncentrujemy się na właściwym doborze kandydatów według ich oczekiwań i umiejętności do wymagań naszych klientów. Naszym głównym celem jest aby zadowoleni kandydaci z pełnym zaangażowaniem świadczyli pracę na jak najwyższym poziomie na rzecz naszych klientów. Dlatego bardzo szczegółowo podchodzimy do procesu rekrutacji. Nasi konsultanci ds. rekrutacji, wszyscy z doświadczeniem branżowym, mają udokumentowane osiągnięcia w dopasowywaniu kandydatów. Kandydaci  AA Euro Group mogą oczekiwać wysokiej jakości i obsługi ukierunkowanej na uczciwe doradztwo i wsparcie w zakresie kariery z szerokim wyborem stanowisk we wszystkich dyscyplinach. Naszym klientom dostarczamy najwyższej jakości usługi rekrutacyjne dostosowane do indywidualnych potrzeb ich firm.

Partnerzy AA Euro Group

Jesteśmy partnerami następujących organizacji: